Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Niepocieniowana fryzura na boba, opinia eksperta
Niepocieniowana fryzura na boba, opinia eksperta
Fryzura

Niepocieniowana fryzura na boba, opinia eksperta

Dział

Bob to klasyczna fryzura. Zawsze jest na czasie i może przystosowywać się do wszystkich rodzajów włosów oraz kształtów twarzy. Każda z was może go zrobić. Czy fryzurę na boba Gwyneth Paltrow z filmu "Genialny klan" również? Oto opinia eksperta.

 

Fryzura ta jest ponadczasowa. "Tak, jak biel i czerń w dziedzinie prêt-à-porter, fryzura na boba jest niezmienna. Wystarczy, że spojrzysz na Annę Wintour, aby zrozumieć, że fryzura ta jest wiecznie modna. To idealne rozwiązanie dla kobiet, które cenią sobie minimalistyczny styl".

 

W tym przypadku, fryzura na boba nie jest pocieniowana. "Włosy są proste i grube, dlatego też należy się zaopatrzeć w spinkę, która je podepnie, by nie opadały na twarz, szczególnie wtedy, gdy kosmyki nie są pocieniowane. Niektóre kobiety mogą zaczesać włosy za uszy, ale jeśli są one grube, lepiej przypiąć je za pomocą spinki tak, jak na pokazie".

 
W tym przypadku, należy zaopatrzyć się w produkt, który pomoże ci wyprostować włosy. "Perfect Liss sprawia, że twoje włosy są idealnie proste. Aby doskonale naśladować tę fryzurę zrób tak, by włosy u nasady lekko odstawały. Następnie weź prostownicę i wyprostuj je".
 
Nasza rada: Niektóre kobiety myślą, że lepiej jest cieniować włosy. Niemniej jednak, niekoniecznie tak jest! Jeśli nie chcesz, by twoje włosy były pełne objętości i ruchu, owszem, ale nie w przeciwnym razie.
 
Dowiedz się wiecej
Porady
CHARLOTTE TOLAZZI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

CHARLOTTE TOLAZZI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ