Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Niedbały przedziałek u mężczyzn
Niedbały przedziałek u mężczyzn
Fryzury męskie

Niedbały przedziałek u mężczyzn

Dział
Mężczyźni również mają prawo do modnych fryzur, bez względu na to czy chodzi o uczesanie, kolor czy nawet przedziałek. Ostatnio, na czasie jest niedbały przedziałek, noszony na pokazach Tillmanna Lauterbacha. Czasem niewarto jest sobie zaprzątać głowę - najlepszym sposobem jest się zrelaksować.
 
Zwolennicy szybkich fryzur i buntowniczej postawy – oto fryzura dla was. Niedbały przedziałek oraz rozczochrane włosy są idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy lubią łączyć trendy ze stylem, nie spędzając w łazience kilku godzin. Aby zrobić taki przedziałek, włosy muszą osiągnąć odpowiednią długość. Fryzura ta, naktórą wpływ miały neo-grungeo’we trendy, w żadnym wypadku nie jest zachętą do noszenia tłustych włosów! Niedbałe włosy wcale nie oznaczają tego, że są nieświeże.
 
Główne hasło tej fryzury - poskromione niedbalstwo! Pobaw się włosami bez względu na to czy są one umyte czy nie. Nie muszą one być uczesane w konkretny sposób. Zaczesz przedziałek jak ci się podoba w sposób chaotyczny. Idealnym rozwiązaniem jest przedziałek zygzag z wystającymi kosmykami. Kosmyk z lewej do prawej, czy z prawej do lewej – decyzja należy do ciebie. Jedyny wymóg? Niedbała fryzura. Aby utrzymać wszystko w miejscu (i w chaosie), nałóż odrobinę żelu utrwalającego lub pasty matującej, w zależności od efektu, który chcesz otrzymać.
 
© Pixelformula / Pokaz Tillmann Lauterbach prêt-à-porter, Jesień-Zima 2013-2014© Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ