Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Nie pielęgnowałam włosów podczas wakacji, jak mam to nadrobić?
Nie pielęgnowałam włosów podczas wakacji, jak mam to nadrobić?
Pielęgnacja

Nie pielęgnowałam włosów podczas wakacji, jak mam to nadrobić?

Dział
Zbliża się koniec wakacji, a ty zdajesz sobie sprawę z tego, że słońce, morze i piasek wpłynęły na kondycję twoich włosów. Po tygodniach, podczas których narażone były one na działanie czynników zewnętrznych, stały się matowe i uwrażliwione. Jak można dodać im blasku i zdrowia ? Oto odpowiedzi ekspertów.
 
Nie martw się, jeśli nie dbałaś o włosy w wakacje. Możesz to nadrobić! "Nawet włosy, na których nie stosowano żadnej ochrony, rzadko kiedy znajdują się w katastroficznym stanie. Niemniej jednak, powinnaś o nie zadbać po powrocie z wakacji".
 
Wyjeżdżając na wakacje twoje włosy były wysuszone? "Po twoim powrocie, będą one jeszcze bardziej suche! To właśnie wtedy powinnaś użyć produktów na bazie keratyny. Nałóż produkty pielęgnacyjne z gamy Keratin Therapy, ale nie tylko szampon. Termoaktywny produkt i maska będą równie użyteczne”.
 
Określ, w jakim stanie jest twój kolor. "Jeśli zmienił się on lub zmatowiał, udaj się do fryzjera, by doradził ci, jakich powinnaś używać produktów. Najczęściej, uwrażliwione włosy są matowe: trzeba zmienić sposób ich pielęgnacji, czasem odświeżyć kolor".
 
Nasza rada: Bez względu na stan twoich włosów, po powrocie z wakacji, wybierz się do fryzjera. Będziesz musiała przynajmniej podciąć końcówki, by odżywić zniszczone podczas sezonu letniego włosy.
 
© DR © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ