Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Neopunkowa fryzura – którą gwiazdę naśladować?
Neopunkowa fryzura – którą gwiazdę naśladować?
Fryzura

Neopunkowa fryzura – którą gwiazdę naśladować?

Dział
Każdego roku Met Ball gromadzi śmietankę fashionistek z całej planety, zaproszonych na 100%-owo modowy wieczór. W tym roku, większość celebrytek zainspirowała się punkowym tematem. Niektóre z nich sprawiły, że masz ochotę je naśladować… inne, wręcz przeciwnie. Która z nich potrafił połączyć praktyczny aspekt fryzury ze stylem? Młoda Brytyjka, Sienna Miller. Rozszyfrujmy jej fryzurę.
 
Styl Sienny Miller. Czasem burżujski, czasem uniwersalny. Młoda aktorka coraz częściej wprowadza inspiracje punkowe do swojego codziennego looku. Ćwieki, kurtka perfecto… ta młoda kobieta wie, co do czego pasuje i nie waha się sprawić, by jej styl był unikatowy. Aby jej wygląd był idealny, aktorka wprowadziła zmianę we fryzurze. Dzisiaj, na jej włosach widnieją różowe refleksy, natomiast wcześniej, najważniejsza dla niej była ich objętość oraz dodatki.
 
Jak uczesać fryzurę Sienny Miller? Objętość jest najważniejsza, objętość XXL! Po umyciu włosów, wysusz je, pochylając głowę w dół, aby nadać fryzurze jak najwięcej objętości. Następnie, natapiruj włosy, dzięki czemu będą wyglądać na jeszcze grubsze. Jak tylko zakończysz ten etap, zaczesz włosy po jednej stronie głowy, w zależności od twojego wyboru. Za pomocą płaskich spinek zepnij włosy z tyłu tak, by te pozostały w tym samym miejscu, natomiast u góry wepnij długą punkową spinkę, która będzie wyglądać jak opaska. Nadaj fryzurze taką formę, by włosy podążały za spinką, jak w przypadku Sienny Miller. Spryskaj fryzurę odrobiną lakieru, by ta perfekcyjnie trzymała się!
 
© Abaca © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ