Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Neogotycki brąz – zrób go tej zimy
Neogotycki brąz – zrób go tej zimy
Trendy i styl

Neogotycki brąz – zrób go tej zimy

Dział
Gotycki brąz, odcień między ciemnym kasztanem a czarnym, prezentowany jest na pokazach w sezonie Jesień-Zima 2014-2015. Nadaje on nawet najbardziej anielskim twarzom zbuntowanego charakteru. Zoom na ten trend.
 
Moda na neogotycki brąz. Tej zimy, projektanci mody zainspirowali się gotycką estetyką i zapożyczyli jej podstawowe elementy: czarny kolor, skórę oraz ćwieki. Aby idealnie naśladować ten "ponury" trend, modelki noszą fryzurę w hebanowym kolorze: w odcieniu neogotyckiego brązu. Ta ciemna barwa sprawia, że kobiety wyglądają tajemniczo. Podkreśla także spojrzenie niebieskookich dziewczyn, takich jak Eva Green.
 
Neogotycki brąz, dla kogo? Brąz w tonach kości słoniowej lub matowy uwydatni każdą karnację. Można go robić na włosach o każdym kolorze, od blondu po ciemny kasztan. Jest to doskonałe rozwiązanie dla tych kobiet, które potrzebują radykalnej zmiany lub wzmocnić ich brąz. Wcale nie musisz prezentować stylu "dark". Brąz również może sprawić, że będziesz wyglądać czarująco i uroczo, co jest oznaką kobiecości.
 
Jak się malować do neogotyckiego brązu? Kluczowym słowem jest delikatność. Odcień powinien być jednolity. Dlatego też, użyj odrobiny podkładu oraz pudru, a twoja skóra nabierze aksamitnego koloru. Rzęsy pomaluj lekko maskarą, a usta podkreśl jasno-różową szminką. Wieczorem natomiast możesz podkreślić spojrzenie i nałożyć czarny lub ciemno-szary cień oraz zrobić kreskę eye-linerem.
 
Aby utrzymać połysk na włosach, należy odpowiednio o nie dbać. Raz w tygodniu stosuj odżywkę oraz maskę na bazie masła arganowego, np. tego z gamy Color Therapy. Na suche i wilgotne włosy nałóż dwie krople Nutri Serum. Skoncentruj się szczególnie na końcówkach, które są najbardziej wysuszone.
 
© Pixelformula / Pokaz Hermès prêt-à-porter, Jesień-Zima 2014-2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ