Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

„Nauszniki, moja alternatywa dla czapki”: Annie, 34 lata
„Nauszniki, moja alternatywa dla czapki”: Annie, 34 lata
„Nauszniki, moja alternatywa dla czapki”: Annie, 34 lata
Trendy i styl

„Nauszniki, moja alternatywa dla czapki”: Annie, 34 lata

Dział
Twój wygląd? Klasyczny i elegancki. Mówiąc klasyczny, mam na myśli także jednokolorowy! Szczególnie upodobałam sobie kolor czarny. Kolor ten nie tylko wyszczupla, ale także jest elegancki, ponadczasowy oraz pasuje do wszystkiego, bo czasem wprowadzam trochę fantazji do swojego ubioru. Jednym słowem, jest to kolor idealny. W mojej szafie nie znajdziecie sukienek lub spódniczek, które nie byłyby czarne! Jeżeli chodzi o bluzki, pozwalam sobie na więcej dowolności!
 
Twoja fryzura? Moje włosy są proste i gęste, tak po prostu. Wiem, że jest to marzenie wielu z Was, jednak wierzcie mi, gdy chcę wykonać na swoich włosach fale, a one utrzymują się na nich jedynie pół godziny, wcale mi się to nie podoba! Często chodzę z rozpuszczonymi włosami, a kiedy już je spinam, z reguły są to koki. Kok tancerki, kok spięty na szczycie głowy lub kok bananowy. Z czasem  stałam się prawdziwą ekspertką w tym zakresie.
 
Twój styl dzisiaj? Dopiero co przyszła zima, a moje uszy mają już dość mroźnych deszczy, powiewu wiatru oraz śniegu. Przez długi czas, byłam zwolenniczką czapki. Muszę jednak przyznać, że po jej zdjęciu moje włosy były zawsze bez wyrazu. Postanowiłam więc zainwestować w nauszniki. Po pierwsze, dlatego, że są one oryginalne, ale także ponieważ pozwalają mi uniknąć przykrych niespodzianek. Co więcej, uważam, że nauszniki lepiej chronią moje delikatne uszy!
 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ