Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Naturalna fryzura, must have
Naturalna fryzura, must have
Trendy i styl

Naturalna fryzura, must have

Dział
Naturalne fryzury są częściej widoczne latem, ale pojawiają się także w sezonie zimowym. Są one bardzo kobiece i łatwe do uczesania. Niemniej jednak, w tym okresie należy chronić włosy przed czynnikami zewnętrznymi. Dzięki temu, będą one doskonale wyglądać!
 
Trend. Zimą, Święta i pogoda sprawiają, że możesz potrenować robienie bardziej nowoczesnych fryzur niż latem. Z uwagi na deszcz i wilgoć, wolisz nosić związane włosy i zrobić kok lub kucyk. Niemniej jednak, zimą 2015, powinnaś je nosić rozpuszczone i prawie nieułożone. Wystarczy, że będziesz o nie dbać i że będą lśnić.
 
Twoje włosy zimą. Z powodu noszenia szalików, czapek, a także z uwagi na pogodę, twoje włosy się uwrażliwiają. Powinnaś więc dbać o ich końcówki i używać odpowiednich produktów pielęgnacyjnych. Dzięki temu, szkody związane z tym sezonem nie będą tak widoczne! Nawilżaj włosy dzięki dwufazowemu produktowi Blask i Miękkość lub olejkowi Odżywienie i Połysk. Twoje włosy będą zdrowe, nawet pod czapką!
 
Naturalna fryzura, dla kogo? Fryzurę tę powinnaś czesać, jeśli masz z natury proste włosy. W przypadku loków, efekt nie będzie taki sam. Aby otrzymać doskonały rezultat, twoje włosy powinny być takie, jak na pokazie Diora (powyżej): przedziałek pośrodku, proste, nieułożone włosy pełne połysku. Aby zrobić tę fryzurę, umyj włosy i wysusz je za pomocą suszarki, nakładając na nie wcześniej termoaktywny produkt ochronny i gotowe! Brakuje im połysku? Spryskaj je produktem Shine Spray.
 
© Pixelformula / Pokaz Christian Dior prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2015 © Jean Louis David
 
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ