Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Przepaska w stylu neogotyckim
Przepaska w stylu neogotyckim
Fryzura

Przepaska w stylu neogotyckim

Dział
W okresie letnim 2013, opaska ponownie pojawia się na wybiegach i jest głównym elementem wszystkich modnych fryzur. Zimą natomiast królować będzie inny dodatek: przepaska-naszyjnik! Przepaskę tą, ozdobioną neogotycką biżuterią, nakłada się na górną część włosów. Zoom na ten trend.
 
Trend. Dodatki w stylu gotyckim są widoczne na wszystkich fryzurach, łatwych do uczesania. Trend neogotycki roku 2013 może być postrzegany jako mieszanka dodatków z lat 30. oraz aktualnego grunge’u, nietracąc przy tym romantycznego charakteru. Ten rok jest inny, ponieważ na waszych głowach widnieć będą dodatki w stylu neogotyckim! Dla przykładu, przepaska-naszyjnik z pokazu Phillipa Plein’a jest najważniejszym dodatkiem do włosów.
 
Przepaska-naszyjnik w stylu gotyckim – dla kogo? Dla tych, które gonią za oryginalnością i wyrafinowaniem. Neogotycka przepaska-naszyjnik, która jest równie praktyczny jak opaska, nadaje fryzurze subtelności. Naszyjnik znalazł swoje miejsce wśród akcesoriów do włosów i dodaje pięknego wyglądu twojej fryzurze, nie nadając jej zbyt "księżniczkowego" charakteru, jaki może nadać korona. Neogotycki naszyjnik jest najlepszym rozwiązaniem dla tych, które potrzebują zmian, zachowując swoją obecną fryzurę.
 
Przepaska-naszyjnik w stylu neogotyckim, jak go nosić? Tak, jak na pokazie Philippa Pleina. Naszyjnik jest szczególnie widoczny, gdy wybrana fryzura jest prosta i kontrastuje z ozdobami naszyjnika. Aby uzyskać kobiecy i elegancki efekt, zrób wysokiego kucyka i uliż pozostałe włosy. Po upięciu go gumką z haczykami, obkręć wokół niej kilka kosmyków włosów, aby nie była widoczna. Umieść przepaskę-naszyjnik na głowie i przypnij ją do górnej części kucyka. Naszyjniki noszone na szyi nie są już modne. Tej zimy nosi się je na włosach.
 
© Pixelformula / Pokaz Philipp Plein prêt-à-porter, Jesień-Zima 2013-2014 © Jean Louis David
 
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ