Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Nasza fryzura na październik
Nasza fryzura na październik
Fryzura

Nasza fryzura na październik

Dział
Sezon jesień-zima 2013-2014 zapowiada fryzury równie eleganckie co wyrafinowane. Włosy są ułożone, ale jednocześnie nie brak im spontaniczności.
 
Pofalowane włosy na długości, objętość u nasady, side hair... To trendy ubiegłego sezonu, które tej jesieni zostały połączone, aby stworzyć jedną fryzurę. Fryzura z pokazów Hermes jest grzeczna, ale zarazem romantyczna i stylowa. Fryzura odpowiednia na każdą okazję, w dzień do pracy, czy na miły wieczór wśród przyjaciół.
 
 Aby mieć taką fryzurę, zacznij od zrobienia przedziałka na wybranym bokuPofaluj swoje włosy z pomocą prostownicy lub udaj się w tym celu do salonu Jean Louis David i skorzystaj z usługi modelowania. Fale muszą być sprężyste i widoczne od połowy długości włosów. Ważne jest, aby włosy z wierzchu zachowały swoją objętość i nie straciły tym samym wrażenia ruchu.
 
Kiedy zrobisz już fale, ułóż wszystkie włosy na boku przeciwnym do przedziałka. Wybierając side hair, nadasz swojej fryzurze kobiecości i szyku. Spryskaj całość lakierem, aby zapewnić swojej fryzurze długotrwały efekt.
 
© Pixelformula / Pokaz Hermès Prêt-à-Porter, Automne-Hiver 2013-2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ