Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Nasza fryzura na maj
Nasza fryzura na maj
Trendy i styl

Nasza fryzura na maj

Dział
Latem warto postawić na naturalną fryzurę, utrzymaną w pozornym nieładzie, która nie będzie wymagała od ciebie wielu zabiegów stylizacyjnych. Ta romantyczna i łatwa w realizacji fryzura będzie idealna dla osób o długich włosach.
 
Na pokazach promujących sezon wiosna-lato 2013, stylizacje włosów zdominowane były przez zmierzwione fryzury. Nic więc dziwnego, że podobne trendy można zauważyć na ulicach miast. Włosy nie muszą koniecznie nawiązywać do stylu neo-grunge, ale powinny być utrzymane w pozornym nieładzie. Pamiętaj jednak, że nawet swobodne fryzury wymagają pracy, aby wyglądały zawadiacko, a zarazem były eleganckie.
 
Naturalny efekt włosów „jak po wyjściu z łóżka” nie będzie możliwy do osiągnięcia bez odrobiny twojej pracy! Pozostaw włosy do samoczynnego wyschnięcia, a następnie ułóż je palcami. Zrób przedziałek pośrodku głowy i utapiruj włosy po obu jego stronach, aby fryzura zyskała na objętości . Aby nadać fryzurze przebojowy charakter, użyj pianki do włosów, a następnie skręć cienkie pasma włosów, owijając je wokół własnej osi. Oto fryzura, która podbiła nasze serca w maju!
 
© Pixelformula / Pokaz Just Cavalli prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2013 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ