Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Nasza fryzura na listopad
Nasza fryzura na listopad
Trendy i styl

Nasza fryzura na listopad

Dział
Side hair wciąż widoczny jest na głowach fashionistek. Fryzura ta, dobrana do makijażu grunge, jest połączeniem dwóch stylów: kobiecego oraz stylu buntowniczki. W tym miesiącu, zrób sobie side hair. Dodatkowo, dzięki falom, twoje włosy zyskają na objętości. Fryzurę tę można zobaczyć na przykład na pokazach Francesco Scognamiglio.
 
Przedziałek jest nisko zaczesany na boku, a wszystkie włosy leżą po jego przeciwnej stronie. Aby nadać tej eleganckiej fryzurze objętości, należy je pofalować, inspirując się trendem wavy. Włosy przy twarzy są pokarbowane, dzięki czemu fale mają idelany kształt. Ta buntownicza, ale zarazem kobieca fryzura ma same zalety!
 
Fryzura side hair jest bardzo łatwa do uczesania i jest często polecana osobom, mającym długie włosy. Zaraz po umyciu i wytarciu włosów zrób niski przedziałek z boku głowy, nieważne z której strony. Zrób sprężyste, grube fale na wszystkich włosach. Użyj produktu stylizującego, który zapewni twojej fryzurze długotrwałość. Następnie zaczesz wszystkie włosy po stronie przeciwnej do przedziałka. Włosy z drugiej strony natomiast ulizane są za pomocą żelu utrwalającego. Na koniec spryskaj lakierem fryzurę, by perfekcyjnie się trzymała. Twój side hair wygląda idealnie!
 
©Pixelformula / Pokaz Francesco Scognamiglio prêt-à-porter, Jesień-Zima 2013-2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ