Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Nakrycia głowy na śnieżne dni
Nakrycia głowy na śnieżne dni
Nakrycia głowy na śnieżne dni
Trendy i styl

Nakrycia głowy na śnieżne dni

Dział
Zapewne domyślasz się, że zima rzadko jest sprzymierzeńcem dla Twoich włosów. Mając na uwadze zimno, śnieg i deszcz powinnaś zastosować się do wskazówek zimowego programu pielęgnacyjnego dla włosów! Twoje włosy wystawione na śnieg, potrzebują bowiem specjalnej ochrony. Odkryj z nami najlepsze nakrycia głowy w tym kontekście.
 
Czapka. Zimą, czapka to nieodzowne nakrycie głowy. Pozwala ona stawić czoła niskim temperaturom, a także ochronić Twoją fryzurę przed brzydką pogodą. Polecamy Ci szczególnie luźne fasony wykonane z wełny lub bawełny. Kiedy pada śnieg, schowaj swoje włosy pod czapką, tak by nie miały one kontaktu z płatkami śniegu. Czapkę zdejmij od razu, jak tylko znajdziesz się pod zadaszeniem.
 
Kaptur. Parki i puchowe kurtki są bardzo modne w tym sezonie. Często są one też wyposażone w kaptur. Szkoda byłoby więc z niego nie skorzystać! Kaptur osłaniając Twoje włosy, ochroni je przed zimnem, porywami wiatru i opadami śniegu. Włosy będąc całkowicie okryte, a skóra głowy będzie mogła swobodnie oddychać. Poza tym, w kapturze nie będziesz już wyglądać jak czternastolatka. Jednym słowem, noszenie kaptura ma same pozytywne strony!
 
Uszatka. Czapka ta nie bez przyczyny pochodzi z Rosji. Przyzwyczajeni do śnieżyc Rosjanie odkryli ją stosunkowo dawno, chcąc ochronić się przed zimnem w czasie długich zim. Uszatka może być futrzana lub polarowa, dokładnie okrywa głowę i uszy. Będziesz z nią przygotowana na największe śniegi!
 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ