Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

  JLD
JLD
Pokaz slajdów
4 Zdjęcia
JLD
Nowości

Fryzury ślubne modne w 2018 roku

Dział

W 2018 roku na głowach panien młodych królować będą lekkie, kobiece i naturalne fryzury ślubne. Miękkie fale i loki, dziewczęce sploty i romantyczne warkocze to hit tego sezonu. Niezmiennie w modzie pozostają także rozpuszczone włosy zarówno w wersji na gładko, jak i naturalnie układające się kosmyki. Romantyczna i uwodzicielska stylizacja. Mocno skręcone, lśniące modne loki delikatnie opadają na ramiona. Oszałamiający efekt został uzyskany dzięki piance Design Mousse.

Modna fryzura ślubna na lato? Proste, naturalnie układające się włosy przyozdobione pięknym kwiatem to prosta, niewymuszona klasyka elegancji. Taka fryzura ślubna jest idealna na letnie dni. Sprawdzi się w przypadku każdej długości włosów, jednak najbardziej spektakularny efekt uzyskamy przy włosach długich lub sięgających co najmniej
do ramion.

Doskonała propozycja dla kobiet posiadających grzywkę. Tegoroczny hit to długie, opadające na oczy, idealnie proste grzywki, sięgające za brwi. Lśniące fale z długich włosów i prosta grzywka, to wygodna i awangardowa stylizacja na ten wyjątkowy dzień. W takiej fryzurze będziesz na pewno przyciągać wszystkie spojrzenia!

Warkocze to zdecydowany HIT sezonu 2018, który regularnie powraca do ślubnej mody! Fryzura stworzona w oparciu o warkocze jest subtelna, dziewczęca i pełna wdzięku, co wspaniale komponuje się z wizerunkiem panny młodej
podczas tej ważnej uroczystości. Chętnie wybieraną fryzurą są rozpuszczone włosy ozdobione koroną z warkoczy. Taka fryzura podkreśli romantyczną naturę noszącej ja kobiety.

Bardzo delikatne fale z kwiatami oplecionymi pasmami długich włosów – to stylizacja dla kobiet, które zamiast welonu wybierają wianek. Ta fryzura ślubna ma romantyczny, kobiecy charakter, chociaż może stać się nieco drapieżna w odbiorze, jeśli skontrastuje się ją z mocnym makijażem. Fryzura z zaczesanymi na bok falami to jedna z najmodniejszych propozycji na ten rok. Wpięty we włosy kwiatek lub biżuteryjny dodatek wyeksponuje subtelny i dziewczęcy charakter tej fryzury.

W sezonie 2018 wśród ślubnych fryzur pozytywnym zaskoczeniem są kucyki – niskie, wysokie, gładkie, tapirowane
– to bez znaczenia. Przewiązane delikatną tasiemką na gumce lub z ozdobą wpiętą we włosy świetnie pasują do sukni ślubnej. Ukoronowaniem takiej fryzury może być wianek z żywych kwiatów.

Gładko zaczesane włosy to propozycja dla kobiet ceniących minimalizm i proste fryzury. Taka propozycja ślubna sprawdzi się w przypadku długich i półdługich włosów. Prezentuje się równie elegancko w wersji z grzywką jak i bez.
Dzięki swojej prostocie fryzura będzie idealnie komponowała się ze zjawiskową suknią ślubną. Idealnym dopełnieniem stylizacji mogą być dodatki w postaci wyrazistych kolczyków, welonu, czy ślubnego wianka.

Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ

  JLD
JLD
  JLD
JLD
  JLD
JLD
  JLD
JLD
  JLD
JLD
  JLD
JLD
  JLD
JLD
  JLD
JLD