Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Najbardziej szalona zmiana fryzury... Valériane
Najbardziej szalona zmiana fryzury... Valériane
Fryzura

Najbardziej szalona zmiana fryzury... Valériane

Dział
“Czasami w życiu przychodzą takie momenty, kiedy mamy ochotę wszystko zmienić... Po rozstaniu z ukochanym niektórzy decydują się na zmianę mieszkania, stylu ubioru lub na rozpoczęcie diety. Ja natomiast poczułam potrzebę zmiany fryzury. Radykalnie. Tak, bym mogła stać się inną sobą i wszystko zacząć na nowo!
 
Kiedy odszedł ode mnie mój chłopak, poczułam potrzebę zmiany. Wcale nie chciałam odchodzić z pracy, by wyjechać na wolontariat do odległego kraju, ale chciałam po prostu wykorzystać okazję, by zmienić kilka małych rzeczy, które pozwoliłyby mi poczuć się lepiej! W moim przypadku, postanowiłam zmienić fryzurę i miałam na to bardzo konkretny pomysł.
 
Nie chciałam zmieniać koloru lub po prostu obcinać włosów. Chciałam kompletnej zmiany, przełomu. Swoją nową fryzurę zawdzięczam Alice Dellal, Brytyjce, która długi czas nosiła fryzurę z wygolonym bokiem głowy! Uważałam to uczesanie za ekstrawaganckie, rockowe i jednocześnie niesamowicie seksowne.
 
Dziś fryzura ta nazywana jest half hawk (ang. pół sokół) i nosi ją wiele gwiazd, jednak kiedy ja zrobiłam ją kilka miesięcy temu, byłam prawdziwym UFO! Resztę włosów pozostawiłam swobodnie rozpuszczoną, by nadać swojej fryzurze powabnego charakteru. Obecnie, za każdym razem, gdy moje włosy odrastają, golę je swoją maszynką do włosów, ale być może kiedyś znów je zapuszczę... Jeśli znajdę nowego chłopaka!”
 
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ