Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Najbardziej szalona zmiana fryzury… Rity
Najbardziej szalona zmiana fryzury… Rity
Najbardziej szalona zmiana fryzury… Rity
Farbowanie

Najbardziej szalona zmiana fryzury… Rity

Dział
"Nie jestem typem naśladowczyni, ale muszę przyznać, że gdy gwiazdy zaczęły nosić włosy w żywych kolorach, od razu byłam oczarowana tym pomysłem! Nawet jeśli czasami efekt pozostawiał wiele do życzenia, szybko zaczęłam się zastanawiać, jak go wykorzystać.
 
Moim celem było dodanie koloru do moich blond włosów, unikając przy tym zbytniego chaosu. Ostatecznie, trzeba przyznać, że mam pewną przewagę w porównaniu z zawodem adwokata lub bankiera. Rozwijam się w kreatywnym środowisku, w którym można sobie pozwolić na więcej fantazji, także w odniesieniu do włosów.
 
Różowy, niebieski, fioletowy ... Musiałam dokonać wyboru koloru! Różowy uważałam za zbyt dziewczęcy i zbyt popularny. Wybrałam więc niebieski, by się wyróżnić, ale także, by skontrastować mój naturalnie jasny kolor włosów. Następnie musiałam zdecydować, czy zafarbuję wszystkie włosy na niebiesko; zdecydowałam, że już zwykłe pasemka będą wystarczająco efektowne!
 
Następnie udałam się do mojego fryzjera, gdzie zdecydowałam się na farbowanie czasowe. Pragnę mieć możliwość zmiany, jeżeli najdzie mnie ochota na zmianę koloru na mniej szalony. Ale na ten moment jestem bardzo zadowolona!”
 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ