Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Najbardziej szalona zmiana fryzury Noëlle
Najbardziej szalona zmiana fryzury Noëlle
Fryzura

Najbardziej szalona zmiana fryzury Noëlle

Dział
Zawsze kochałam moje długie włosy. Uważałam je za swój główny atut i symbol mojej kobiecości. Chodziłam do fryzjera jedynie w celu podcięcia końcówek. Tak bardzo się tego obawiałam, że pilnowałam uważnie, aby fryzjer nie ściął mi więcej niż jeden lub dwa centymetry moich długich włosów. I tak aż do dnia, kiedy…
 
… powiedziałam sobie, że mam dość spędzania nad nimi długich godzin. Długie włosy są o tyle niewygodne, że wymagają więcej kosmetyków, więcej zabiegów pielęgnacyjnych oraz więcej czasu. Ponadto, uważam, że w pewnym wieku długie włosy nie wyglądają zbyt nowocześnie. Przyznaję, że nie zastanawiając się wiele postanowiłam totalnie się zmienić. Właśnie skończyłam 35 lat i przechodziłam przez trudne rozstanie, był to idealny moment na zmiany.
 
Udałam się zatem do swojego ulubionego fryzjera, który był tak bardzo zdziwiony moją prośbą, że upewniał się jeszcze kilka razy, czy byłam pewna swojej decyzji, zapewne w obawie o moje ewentualne późniejsze zarzuty! Muszę przyznać, że ja również byłam trochę spięta, gdy widziałam jak moje długie włosy opadają na ziemię. Jednak kiedy fryzura była już gotowa, od razu wiedziałam, że jest stworzona dla mnie i że wyglądam w niej równie kobieco, jak przedtem. Najlepszym na to dowodem jest fakt, że znalazłam nowego partnera!”
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ