Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Najbardziej szalona zmiana fryzury Marie
Najbardziej szalona zmiana fryzury Marie
Farbowanie

Najbardziej szalona zmiana fryzury Marie

Dział
« Jako nastolatka nie miałam wielu okazji, by nosić swój ulubiony makijaż i zakładać ulubione ubrania. Nie mogłam też sobie pozwolić na zafarbowanie włosów na taki sam kolor jak moja przyjaciółka! Nie uważam wcale, żebym stała się bardziej liberalna od tamtego czasu, ale niewątpliwie moje ubiory cechuje więcej fantazji, głównie w sferze makijażu i fryzury.
 
Obecnie, moim ulubionym kolorem włosów nie jest już odcień włosów koleżanki. Jestem naturalną szatynką i przez długi czas marzyłam, by mieć włosy w kolorze złocistego blondu dokładnie tak, jak ona. Później jednak zdałam sobie sprawę, że szukam czegoś bardziej oryginalnego. Blondynki są przecież wszędzie!
 
Chcąc być pewną efektu swojej koloryzacji, postanowiłam pójść do fryzjera. Nie chciałam eksperymentować z koloryzacją w domu, bojąc się niepożądanych efektów takiego zabiegu... Obrałam więc kierunek na salon fryzjerski. Po kilku minutach dyskusji  z fryzjerem, zdecydowałam się na ciemny miedziany kolor, który jest niezwykle modny w tym sezonie, zwłaszcza w swoim rudym, a nie czerwonym wydaniu. Jest to świetlisty kolor, który doda fryzurze dynamizmu, a Twoja twarz zyska przy nim indywidualny charakter!”
 
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ