Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Najbardziej szalona zmiana fryzury Margot
Najbardziej szalona zmiana fryzury Margot
Fryzura

Najbardziej szalona zmiana fryzury Margot

Dział
"Lata 80 fascynowały mnie odkąd byłam nastolatką. Niemniej jednak, ciężko jest nosić ciuchy zainspirowane tymi latami, jako że aktualne trendy nie mają z nimi nic wspólnego. Któregoś zimowego dnia w 2013 roku zauważyłam na ulicy młodą kobietę, noszącą fryzurę na czeskiego piłkarza. O dziwo, dało mi to ochotę na to, by też sobie taką zrobić!”.
 
Mimo że zawsze miałam długie włosy, któregoś listopadowego dnia stwierdziłam, że jest to czas na zmiany i że mój nowy wygląd musi być adekwatny do osobowości. Wcześniej nie podobała mi się krótka fryzura z długimi włosami na karku. Dzięki tej napotkanej osobie (i kilku gwiazdom z okładek magazynów), postanowiłam spróbować. Podczas mojej wizyty w salonie podkreśliłam, że nie chcę fryzury w stylu grunge, tylko lekko zbuntowaną fryzurę. Nie pozwoliłam sobie zrobić ciemniejszego koloru, wolałam zachować moje jasne refleksy, aby podkreślić rockowy charakter fryzury na czeskiego piłkarza. Nigdy wcześniej nie stosowałam koloryzacji, dlatego obawiałam się o jej ewentualną pielęgnację.
 
Dzisiaj zadowolona jestem z mojej fryzury na czeskiego piłkarza! To prawda, że mając krótką fryzurę, czyli łatwą w utrzymaniu, włosy zachowują dużą objętość każdego dnia. Pielęgnuję moje włosy, używając protokołu Volume Therapy Jean Louis David w domu. Moje włosy są ożywione i łatwiejsze do uczesania. Aby ustrukturyzować moje krótkie włosy, używam pasty matującej, która pozwala na układanie fryzury sprawiając, że będzie się ona trzymać, a nie będzie błyszczeć".
 
© Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ