Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Najbardziej szalona zmiana fryzury Lorie
Najbardziej szalona zmiana fryzury Lorie
Farbowanie

Najbardziej szalona zmiana fryzury Lorie

Dział
„Podoba mi się zimny typ urody. Fascynują mnie osoby o porcelanowej cerze. Co więcej, myślę, że roztaczają one wokół siebie pewną aurę. Efekt ten jest dodatkowo wzmocniony odpowiednim kolorem włosów. Najczęściej bowiem kobiety o krystalicznie gładkiej cerze są blondynkami.
 
Myślicie pewnie, że jestem brunetką o matowej cerze? Nic bardziej mylnego! Choć nie uważam, że moja cera jest idealna, to nie da się ukryć – jestem prawdziwą blondynką. Mam jednak niewielkie zaczerwienienia na twarzy, które nastręczają mi wielu problemów. Maskuję je więc za pomocą kosmetyków do cery wrażliwej.
 
Jeżeli chodzi o włosy, przez długi czas nosiłam wenecki blond, jednak ostatnio rozjaśniłam go aż do białego blondu. Jest to niesamowicie modny śnieżny blond. Moje koleżanki uważały, że będę wyglądać jak staruszka i że kolor ten na pewno mnie postarzy. Dlatego też, długo wahałam się zanim się na niego zdecydowałam, coraz bardziej zazdroszcząc modelkom z czasopism! Nie ma bowiem nic gorszego od nieudanej koloryzacji włosów.
 
Zamiast wykonywać ten zabieg w domu, wolałam iść do fryzjera. Dzięki temu, mogłam być pewna profesjonalnego rezultatu koloryzacji i pełni koloru! A teraz, niczego nie żałuję. Nie uważam, że mój śnieżny blond mnie postarza. Wręcz przeciwnie, mam wrażenie, że moja cera jest rozświetlona, a moja uroda nareszcie zyskuje zimny ton!”
 
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ