Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Szukaj tylko salonów z barem w stylach

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ

Najbardziej szalona zmiana fryzury Lorie
Najbardziej szalona zmiana fryzury Lorie
Farbowanie

Najbardziej szalona zmiana fryzury Lorie

Dział
„Podoba mi się zimny typ urody. Fascynują mnie osoby o porcelanowej cerze. Co więcej, myślę, że roztaczają one wokół siebie pewną aurę. Efekt ten jest dodatkowo wzmocniony odpowiednim kolorem włosów. Najczęściej bowiem kobiety o krystalicznie gładkiej cerze są blondynkami.
 
Myślicie pewnie, że jestem brunetką o matowej cerze? Nic bardziej mylnego! Choć nie uważam, że moja cera jest idealna, to nie da się ukryć – jestem prawdziwą blondynką. Mam jednak niewielkie zaczerwienienia na twarzy, które nastręczają mi wielu problemów. Maskuję je więc za pomocą kosmetyków do cery wrażliwej.
 
Jeżeli chodzi o włosy, przez długi czas nosiłam wenecki blond, jednak ostatnio rozjaśniłam go aż do białego blondu. Jest to niesamowicie modny śnieżny blond. Moje koleżanki uważały, że będę wyglądać jak staruszka i że kolor ten na pewno mnie postarzy. Dlatego też, długo wahałam się zanim się na niego zdecydowałam, coraz bardziej zazdroszcząc modelkom z czasopism! Nie ma bowiem nic gorszego od nieudanej koloryzacji włosów.
 
Zamiast wykonywać ten zabieg w domu, wolałam iść do fryzjera. Dzięki temu, mogłam być pewna profesjonalnego rezultatu koloryzacji i pełni koloru! A teraz, niczego nie żałuję. Nie uważam, że mój śnieżny blond mnie postarza. Wręcz przeciwnie, mam wrażenie, że moja cera jest rozświetlona, a moja uroda nareszcie zyskuje zimny ton!”
 
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ