Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Najbardziej szalona zmiana fryzury Lei
Najbardziej szalona zmiana fryzury Lei
Farbowanie

Najbardziej szalona zmiana fryzury Lei

Dział
« Po zeszłorocznych letnich wakacjach, moje brązowe włosy nabrały naturalnych jasnych refleksów. Mimo, że nigdy nie farbowałam włosów na trwałe, ani nie robiłam pasemek, od razu spodobały mi się moje włosy z naturalnie złocistymi przebłyskami. Niestety, już po kilku tygodniach efekt ten zanikł, a moje włosy stały się bez wyrazu.
 
Dotychczas nigdy nie odczuwałam potrzeby farbowania włosów, a jeszcze mniej wykonywania na nich pasemek, jednak kiedy mój fryzjer zaproponował mi tymczasową koloryzację włosów, od razu się na nią zdecydowałam. Koloryzacja, która zmywa się po pewnym czasie, nie powodując efektu odrostów? Właśnie tego mi było trzeba.
 
Aby moja koloryzacja była nieskazitelna, zdecydowałam się wykonać ją w salonie fryzjerskim. Nie było mowy, bym robiła to samodzielnie w domu – za bardzo bałam się ostatecznego rezultatu! Fryzjer utwierdził mnie w przekonaniu, że tymczasowa koloryzacja jest dla mnie najlepszym rozwiązaniem, gdyż kolor zmywa się po 4 do 5 tygodniach i nie pozostawia po sobie niechcianych śladów. Po nałożeniu farby i wysuszeniu włosów, końcowy rezultat idealnie odpowiadał moim oczekiwaniom. Od tamtej wizyty u fryzjera minęło już kilka tygodni i mogę potwierdzić, że efekt koloryzacji jest nadal bardzo naturalny. Ludzie często pytają mnie, czy przypadkiem właśnie nie wróciłam z wakacji, a mnie sprawia to dużą przyjemność!”
 
© DR © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ