Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Najbardziej szalona zmiana fryzury Laury
Najbardziej szalona zmiana fryzury Laury
Farbowanie

Najbardziej szalona zmiana fryzury Laury

Dział
"Zawsze podobał mi się mój kolor włosów. Blond sprawiał, że wyglądałam jak mała, grzeczna dziewczynka, której nie było można niczego zarzucić. Jednakże, pewnego dnia zdecydowałam się zmienić stylizację i dodać trochę koloru. Nie zależało mi na bardzo ciemnej koloryzacji, lecz na takiej, którą można by szybko zmyć i która nadałaby mi bardziej buntowniczy wygląd.
 
Kiedy zdecydowałam się postawić na pastelową koloryzację, wiedziałam, że powinnam udać się do salonu fryzjerskiego, aby poradzić się specjalisty. Już sama zmiana koloru była odważnym posunięciem, dlatego nie chciałam ryzykować jeszcze bardziej farbując włosów samodzielnie w domu! W związku z tym, że są naturalnie jasne, ich odbarwianie było niezwykle szybkim procesem, z czego nie zdawałam sobie wcześniej sprawy. Po przedyskutowaniu finalnych rezultatów, wspólnie z moim fryzjerem zdecydowaliśmy się na pastelowy róż! Kolor, nawiązujący do pokazów mody w tym sezonie. Nie ma nic lepszego niż urozmaicić swoje życie kolorami, szczególnie jesienią, nieprawdaż?
 
Wprawdzie obecnie moje różowe włosy wymagają ode mnie więcej pielęgnacji, niż wcześniej, ale i tak je uwielbiam. Używam szamponów oraz odżywek do włosów farbowanych, gwarantujących odpowiednie nawilżenie i dodających blasku. Jeżeli pewnego dnia zrezygnuję z mojej kolorowej fryzury, po prostu zapuszczę włosy, otrzymując w rezultacie kolorowy tie & dye! Lub udam się do mojego fryzjera i poproszę go o przefarbowanie włosów, tak aby wrócić do mojego naturalnego blondu. Zobaczymy, a na razie cieszę się nowym obliczem samej siebie!"
 
© Pixelformula / Pokaz Anna Sui Prêt-à-Porter, Wiosna-Lato 2013 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ