Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Najbardziej szalona zmiana fryzury… Juliette
Najbardziej szalona zmiana fryzury… Juliette
Najbardziej szalona zmiana fryzury… Juliette
Fryzura

Najbardziej szalona zmiana fryzury… Juliette

Dział
„Zawsze, odkąd pamiętam, nosiłam włosy ścięte na boba. Jednocześnie uważałam, że długie włosy są bardzo kobiece, ale nigdy nie miałam cierpliwości ani odwagi, by pozwolić im urosnąć. Nie jest łatwo w końcu uczesać półdługie włosy. Mój bob sięgał dokładnie do linii ust, ani centymetra wyżej, ani niżej.
 
Aż pewnego dnia spotkałam młodą kobietę o pięknych, długich czarnych włosach. Byłam jednocześnie zachwycona i zazdrosna. Wtedy to właśnie postanowiłam coś zmienić. Zaczęłam się zastanawiać, czemu odmawiałam sobie tej przyjemności, jeżeli można obecnie w ciągu zaledwie kilku godzin przedłużyć włosy.
 
Postanowiłam dowiedzieć się czegoś więcej o przedłużeniach. Po pewnym czasie zdecydowałam się na wizytę w salonie Jean Louis David, gdyż stosuje się technikę na zimno, bez kleju i żywicy, która nie uszkadza włosów. Fryzjer wyjaśnił mi, że przedłużenia, oczywiście w 100% naturalne, zostaną zmieszane z moimi włosami , dzięki systemowi małych cylindrycznych łączników.
 
Weszłam do salonu ścięta na krótkiego boba, a po około trzech godzinach wyszłam z niego z długimi, prostymi włosami. Ponadto, dzięki przedłużeniom zyskałam nie tylko na długości, ale i na objętości! To wszystko sprawia, że rezultat wygląda bardzo naturalnie. Nie da się rozróżnić moich włosów od przedłużeń, gdyż kolory są niesamowicie podobne.
 
Pierwsza rzecz jaką zrobiłam po wyjściu z salonu? Poszłam spotkać się z koleżankami i sprawdzić siłę uwodzenia mojej nowej fryzury. Nie zawiodłam się. Aby moja fryzura wyglądała równie dobrze przez cały czas, na co dzień dbam o moje przedłużenia w domu i odwiedzam mojego fryzjera raz w miesiącu w celu sprawdzenia jej stanu.”
 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ