Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Najbardziej szalona zmiana fryzury Julie
Najbardziej szalona zmiana fryzury Julie
Najbardziej szalona zmiana fryzury Julie
Fryzura

Najbardziej szalona zmiana fryzury Julie

Dział
„Uwielbiam nosić grzywkę. Wiele osób sądzi, że ukrywam pod nią swoje zbyt duże lub brzydkie czoło, podczas gdy nie mam przecież nic do ukrycia! Uważam, że grzywka dynamizuje i personalizuje prostą fryzurę. W tym roku, odważyłam się nawet na noszenie grzywki w krótszym wydaniu…
 
Zauważyłam tę grzywkę w jednym z magazynów kobiecych i od razu ją polubiłam. Na początku uważałam, że nie jest dla mnie, ale niezmiennie twierdziłam, że ma ona w sobie coś więcej niż inne typy grzywek. Jest przede wszystkim bardziej oryginalna, bardziej ustrukturyzowana i bardziej retro. Jednak minęło dobrych kilka tygodni, zanim się na nią ostatecznie zdecydowałam. Do tamtej pory nosiłam długą i pełną grzywkę, która była co prawda uporządkowana, ale nie była niczym oryginalnym. Uważałam wtedy, że graficzny wygląd krótkiej grzywki, mógłby wyostrzyć rysy mojej twarzy.
 
Nie powiem, że bez wahania postanowiłam zapytać mojego fryzjera o zdanie! Nie widział żadnych przeciwwskazań. Mam raczej szczupłą twarz oraz półdługie włosy, które idealnie komponują się z tym typem grzywki. Prawdą jest, że krótka grzywka przy krótkich włosach to fryzura raczej zarezerwowana dla modelek z najlepszych pokazów mody!
 
Pielęgnacja tej grzywki niewiele różni się od pielęgnacji poprzedniej. Miałam wcześniej prostą grzywką, którą wygładzałam przy użyciu prostownicy i wciąż to robię na mojej nowej krótkiej grzywce. Jednak, aby zachować właściwą długość grzywki, muszę częściej ją obcinać, ale nie żałuję. Mam wrażenie, że moja krótka grzywka sprawia wrażenie na innych… I to mi się podoba!”
 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ