Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Najbardziej szalona zmiana fryzury Fanny
Najbardziej szalona zmiana fryzury Fanny
Najbardziej szalona zmiana fryzury Fanny
Fryzury męskie

Najbardziej szalona zmiana fryzury Fanny

Dział
"Lubię regularnie zmieniać kolor włosów. Mimo, że mój styl jest raczej dyskretny i stonowany, to koloryzacje moich zawsze wybierałam śmiałe. Kolorowy tie&dye, pasemka w kolorach fluo. Próbowałam wszystkiego! Nawet, jeśli zawsze staram się stawiać na najnowsze trendy w stylizacji włosów, to ostatnimi czasy zdecydowałam się na łagodniejsze zmiany, którym nie brakuje jednak oryginalności.
 
Zamiast pofarbować włosy na jeden kolor, postanowiłam skusić się na trend, który zaobserwowałam na wybiegach mody - dwa kolory. Postawiłam na włosy ciemniejsze od nasady aż do połowy ich długości oraz jaśniejsze, prawie blond, na pozostałej drugiej części.
 
Jedna rzecz upewniła mnie w mojej decyzji - jeśli znudzi mi się już ta fryzura, zawsze łatwo mogę ją zmienić! Jednak minęło już kilka miesięcy, a ja nadal nie zmieniłam koloru. W rzeczywistości lubię oba odcienie, więc taka koloryzacja odpowiada mi najbardziej. Zamiast robić ją samodzielnie w domu, postanowiłam udać się do mojego fryzjera, aby zapewnić sobie profesjonalny efekt. Ku jego miłemu zaskoczeniu, w przeciwieństwie do większości pań, które proszą o jednolity kolor, ja poprosiłam o dwukolorowe włosy. Póki co jestem bardzo zadowolona z rezultatu, ale kto wie... Może za kilka miesięcy wypróbuję jakiś nowy trend z wybiegu mody!"
 
© Pixelformula / Pokaz Jean-Paul Gaultier Prêt-à-Porter, Jesień-Zima 2013-2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ