Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Najbardziej szalona zmiana fryzury Élodie
Najbardziej szalona zmiana fryzury Élodie
Najbardziej szalona zmiana fryzury Élodie
Farbowanie

Najbardziej szalona zmiana fryzury Élodie

Dział
„Wielokrotnie miałam ochotę na zmianę koloru włosów, ale zawsze przerażało mnie, że po farbowaniu będę musiała im poświęcać więcej uwagi. Na regularne wizyty u fryzjera w celu pozbycia się odrostów potrzeba przecież czasu i pieniędzy. Niestety, rzadko zdarza się, że mam obie te rzeczy jednocześnie! Nie było jednak mowy, żebym odmówiła sobie tej przyjemności. Na wszystko znajdzie się sposób!
 
Ponieważ chciałam, by farbowanie było odpowiednio dopasowane i udane, nie było mowy o tym, by zrobić je samodzielnie w domu. Zależało mi na tym, by zajął się mną profesjonalista, który pomógłby mi uniknąć niepowodzeń. W salonie od razu powiedziałam, że chcę rozjaśnić włosy, ale tak, by nie były one trudne w utrzymaniu.
 
Aby uniknąć odrostów, rozważałam balejaż lub ostatnio modną technikę tie & dye. Ta ostatnia zwróciła moją szczególną uwagę. Uważam, że tego typu koloryzacja włosów jest nie tylko efektowna i nowoczesna, ale przy tym stwarza zbyt wielu ograniczeń. Postanowiłam zatem rozjaśnić włosy od połowy długości aż po końcówki korzystając z techniki tie & dye. Dzięki temu tymczasowemu farbowaniu nie muszę co miesiąc udawać się do salonu, aby pozbyć się odrostów. Wystarczy, że w domu będę stosować kosmetyki do włosów farbowanych i od czasu do czasu pójdę do fryzjera by ożywił mój kolor. To jest dokładnie to, czego szukałam!”
 
© Pixelformula /  Pokaz Isabel Marant prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2012 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ