Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Najbardziej szalona zmiana fryzury Coline
Najbardziej szalona zmiana fryzury Coline
Fryzura

Najbardziej szalona zmiana fryzury Coline

Dział
"W młodości cały czas mówiono, że powinnam była urodzić się chłopcem. Grałam z chłopakami w piłkę i miałam mało koleżanek. Niemniej jednak, nie było mowy o tym, bym poświęciła swoją kobiecość ścinając moje długie włosy. Myślałam w ten sposób do tego roku, a w poprzednim miesiącu podjęłam ważną decyzję.
 
Nadszedł czas na znalezienie fryzury, która idealnie pasowałaby do mojej osobowości. Owszem, powinnam zachować moją umiarkowanie "chłopięcą stronę". Chciałam zabawić się męsko-damskim charakterem, który mogłyby mi nadać krótkie włosy. Jako że w poprzednim sezonie zimowym modne były krótkie fryzury, szukałam takiej, w której dobrze bym wyglądała. Okazało się, że najlepszym rozwiązaniem jest fryzura na chłopczycę. Włosy są krótko ścięte, ale niekoniecznie sprawiają, że wygląda się jak chłopak. W tej fryzurze włosy pozostają dłuższe, zachowują objętość. Można nawet sobie pozwolić na grzywkę z kosmyków. Fryzura ta to modne połączenie dwóch stylów: męskiego i damskiego.
 
Gdy udałam się do salonu, by wyjaśnić mojemu fryzjerowi, jak chcę się obciąć, zaproponował mi on dosyć długą fryzurę na chłopczycę. Dzięki niej sama będę mogła decydować o tym, czy mam ochotę nosić zmierzwione włosy, czy też "grzecznie" się uczesać. W tym przypadku, mogę układać moje włosy za pomocą produktu stylizującego. Na co dzień, nakładam odrobinę żelu i czochram włosy. Pracuję nad każdym kosmykiem, by moja fryzura nie miała zbyt zbuntowanego charakteru. Uwielbiam moją nową fryzurę!”.
 
© Pixelformula / Pokaz Burberry Prorsum prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ