Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Najbardziej szalona zmiana fryzury Chloé
Najbardziej szalona zmiana fryzury Chloé
Najbardziej szalona zmiana fryzury Chloé
Farbowanie

Najbardziej szalona zmiana fryzury Chloé

Dział
„Bal inauguracyjny na początek lata był zorganizowany pod znakiem czerni i bieli. Zamiast stworzyć sztandarową stylizację zestawiającą czarny top z białym dołem, postanowiłam wpisać się w charakter imprezy poprzez koloryzację włosów. Aby nie zniechęcić się długimi zabiegami stylizacyjnymi (oraz nie zaszokować moich kolegów z biura), postawiłam na tymczasową koloryzację szaro-srebrnym lakierem do włosów!
 
Ponieważ jestem brunetką, kontrast pomiędzy moimi naturalnymi włosami i kolorowym lakierem był dość wyraźny. Na ten wieczór chciałam wykonać elegancką fryzurę. Natapirowałam swoje włosy na czubku głowy i stworzyłam z nich wyrazisty tapir. Resztę włosów upięłam w surowego koka. Aby moja fryzura utrzymała się na dłużej, spryskałam całość lakierem. Dopiero na tym etapie przystąpiłam do koloryzacji.
 
Spryskałam włosy swoim szaro-srebrnym lakierem, starając się uzyskać kolor silnie kontrastujący z moim naturalnym kolorem włosów. Lakier nie tylko pomógł mi utrwalić fryzurę, ale dodatkowo, jego szary kolor idealnie wpasował się w moją stylizację. Na szczęście, lakier zmył się  już po pierwszym myciu głowy! Zadowolona z rezultatu swoich zabiegów stylizacyjny udałam się na imprezę, podczas której kolor mojej fryzury zrobił prawdziwą furorę!”.
 
© Pixelformula / Pokaz Alexis Mabille Haute Couture Wiosna-Lato 2013 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ