Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Najbardziej szalona zmiana fryzury Audrey
Najbardziej szalona zmiana fryzury Audrey
Najbardziej szalona zmiana fryzury Audrey
Fryzura

Najbardziej szalona zmiana fryzury Audrey

Dział
Zawsze należałam do tych osób, które przywiązują wagę do wyglądu, ale bez popadania w przesadę. Rzadko zdarzało mi się wychodzić bez makijażu, bez ułożonych włosów lub dłuższego przemyślenia mojego ubioru. Pewnego dnia, stwierdziłam, że mam tego dość. Po wielkiej zmianie w moim życiu, naszła mnie ochota, aby ściąć włosy i tym samym rozpocząć nowy rozdział w życiu.
 
Wybrałam się do mojego fryzjera z ochotą na zmianę, na fryzurę, która oddawałaby moje prawdziwe ja: moją zbuntowaną duszę, moją słabość do muzyki punk i moją wizję świata. Mimo że sama nigdy nie odważyłam się obciąć włosów na bardzo krótko, zawsze podziwiałam dziewczyny z krótko obciętymi włosami, które pomimo takiej fryzury nie straciły kobiecości. A potem, podjęłam decyzję : chcę krótkie włosy z irokezem pośrodku. Taka fryzura może wydawać się szaleństwem, ale według mnie jest odważna, kobieca i raczej sexy.
 
Po wielu latach poszukiwań swojego "ja", w końcu je odnalazłam dzięki irokezowi, którego lubię od czasu do czasu pofarbować używając tymczasowych farb. To prawda, że czasem ludzie patrzą na mnie jak na przybysza z odległej planety, ale ja lubię wyróżniać się z tłumu! Kto wie, być może pewnego dnia zwyczajnie mi się to znudzi, jednak obecnie uwielbiam eksponować moją fryzurę, która może wyglądać męsko, ale nie w połączeniu z makijażem i raczej kobiecym ubiorem. To prawda, w pewnym sensie, jestem w jakimś stopniu "obcym" na tle innych!
 
© Pixelformula / Pokaz Fendi Prêt-à-Porter, Jesień-Zima 2013-2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ