Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Najbardziej szalona zmiana fryzury Amandine
Najbardziej szalona zmiana fryzury Amandine
Farbowanie

Najbardziej szalona zmiana fryzury Amandine

Dział
„Często mówi się o brunetkach, które tylko marzą o tym, by stać się blondynkami, co wcale nie oznacza, że działa to tylko w jedną stronę. Zawsze podobały mi się brunetki… Myślę, że kobiety o tym kolorze włosów są charyzmatyczne, energiczne i wyraziste. Jednym słowem, mają mój charakter. Nie jestem osobą, która uważa, że tylko szata zdobi człowieka, ale przecież odrobina uwagi w kwestii wyglądu jeszcze nikomu nie zaszkodziła!
 
Nigdy nie farbowałam włosów poza kilkoma tymczasowymi koloryzacjami, które zrobiłam jeszcze jako nastolatka, imitując swoje koleżanki. Dlatego też, przefarbowanie włosów z blond na brąz było dla mnie nie lada wyzwaniem! Początkowo nie byłam pewna, czy spodoba mi się ta zmiana.
 
To, co mnie przekonało to moja karnacja. Nie mając charakterystycznej dla blondynki, jasnej karnacji, nie musiałam się martwić o to, że moja cera będzie wyraźnie kontrastować z nowym kolorem włosów. Po krótkiej dyskusji z moim fryzjerem, aby upewnić się, że oboje mamy tę samą wizję nowej fryzury, postanowiłam zaryzykować. Każda minuta farbowania wydawała się wiecznością… Jednak po wysuszeniu i wymodelowaniu moich pofarbowanych włosów, wszelkie obawy zniknęły – od razu się sobie spodobałam! W moich oczach nie zmieniłam się diametralnie, jednak wydaje mi się, że jestem pewniejsza siebie i wyglądam dojrzalej. Być może wynika to także z faktu, że ciemniejszy kolor włosów zaostrza rysy. Natomiast, aby zapewnić sobie trwały kolor na dłuższy czas, regularnie chodzę do fryzjera w celu pielęgnacji końcówek oraz odżywiania refleksów na moich farbowanych włosach."
 
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ