Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Najbardziej szalona zmiana fryzura Elizy
Najbardziej szalona zmiana fryzura Elizy
Fryzura

Najbardziej szalona zmiana fryzura Elizy

Dział
"Większość ludzi przeżywa okres buntu między 14 a 17 rokiem życia. Ja przeżyłam go mając 27 lat! Nie wprawiałam we wściekłość rodziców, ale za to zupełnie zmieniłam styl. Po długich latach stylizowania się na młodą, grzeczną dziewczynkę, postanowiłam dodać do mojego życia i wyglądu odrobinę szaleństwa. Pierwszy krok? Zrób sobie dredy!
 
Nie chciałam, aby moje włosy wyglądały na zaniedbane. Na wybiegu widziałam dużo modelek, które nosiły dredy i stwierdziłam, że to bardzo kobiece, o ile były one dobrze zrobione. Żeby je uczesać, związałam górną część włosów, by mi nie przeszkadzały, gdy zajmę się dolną częścią. Oddzieliłam kilka kosmyków włosów, a następnie splotłam je na całej długości. Aby wyglądały idealnie, nałożyłam termoochronny spray i podsuszyłam je, by miały ładny kształt i długo się trzymały. Jak tylko na dole dredy były gotowe, zrobiłam dokładnie to samo z górną częścią, dokładnie czesząc je od nasady włosów.
 
Każdego dnia zmieniam fryzurę, bawiąc się moimi dredami. Albo wiążę je w kucyka, bo to praktycznie rozwiązanie, albo też w koka, by nadać im stylu glamour. Mogę się uczesać jak tylko zechcę! Ostatnimi czasy, zaopatrzyłam się nawet w opaskę z łańcuszka. Nie ma nic lepszego, niż mieszanie miejskiego i kobiecego stylu!".
 
© Abaca © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ