Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Nagroda dla salonów Jean Louis David 2014: dwaj zwycięzcy!
Nagroda dla salonów Jean Louis David 2014: dwaj zwycięzcy!
Nowości

Nagroda dla salonów Jean Louis David 2014: dwaj zwycięzcy!

Dział
W tym roku, nie jeden, ale dwa salony wygrały nagrodę salonów Jean Louis David 2014. Za pracę i zaangażowanie, trofeum zdobyły salony w Firminy i w Chaumont!
 
Zaangażowanie i praca ekipy przyczyniły się do zwycięztwa dwóch salonów Jean Louis David. Marjorie Mathias, franczyzobiorca i menadżer salonów Jean Louis David w centrum miasta Chaumont, zyskała przede wszystkim satysfakcję u swoich klientów: "Jestem zadowolona, że moja klientela dobrze czuje się w moim salonie", przyznaje Mathias. François d’Antona z salonu w Firminy również jest szczęśliwa! Sposród kryteriów, które trzeba było spełnić, by zdobyć pierwsze miejsce, było m.in. poszanowanie wytycznych marki Jean Louis David, stosowanie produktów marki oraz plakaty i promocje.
 
Dlatego też wybrano salony Jean Louis David w Ferminy i w Chaumont! Menadżerki salonów, dumne ze swoich nagród, nie chcą poprzestać na swoich działaniach. Planują one otwarcie nowych salonów marki i są zmotywowane do tego, by dawać satysfakcję swoim klienom. Pragną one świadczyć doskonałe usługi w salonie Jean Louis David.
 
© Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ