Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Nadruki z motywem zebry, prosto z wybiegu
Nadruki z motywem zebry, prosto z wybiegu
Trendy i styl

Nadruki z motywem zebry, prosto z wybiegu

Dział
Od kilku sezonów, wszyscy szaleją z powodu mody na "printed hair" lub dodatki do włosów w zwierzęce wzory. Niemniej jednak, w sezonie Wiosna-Lato 2014, ten ekstrawagancki i niepraktyczny trend odejdzie w zapomnienie. Chyba że będziesz nosić taką fryzurę jak ta z pokazu Rodarte – dzięki delikatnemu dodatkowi w zwierzęce wzory wplecionemu we włosy, fryzura wygląda oryginalnie.
 
Jako że na twoich ubraniach i we włosach jest już za dużo motywu w panterkę, trzeba to zmienić! Nie tylko musisz zmienić wzór nadruku, ale także sposób noszenia go we włosach. Koniec z ozdabianiem całej fryzury. W sezonie letnim, dodatek ten trzeba będzie nosić w sposób subtelny: pod kilkoma kosmykami włosów lub na delikatnych akcesoriach – to wystarczy, by dodać fryzurze oryginalności. Zrób sobie side hair, taki, jaki prezentowano na pokazie Rodarte.
 
Aby zrobić taką fryzurę, po umyciu włosów, zarysuj przedziałek po dowolnej stronie głowy. Zaczesz włosy po drugiej stronie przedziałka pamiętając o tym, by włosy u nasady zachowały objętość. Następnie podnieś górną część włosów i upnij je klamrą. Zaopatrz się w szablon, by móc zrobić tymczasowe zwierzęce wzory na włosach.
 
Masz też inną możliwość: kup doczepiane kosmyki i przypnij je do twoich włosów. Potem będziesz już tylko musiała wybrać fryzurę, która będzie najbardziej ci pasować. W pracy raczej ukryj zwierzęce wzory, natomiast wieczorem uwydatnij je, odkrywając górną część włosów.
 
© Getty / Pokaz Rodarte prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ