Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

„Nadmuchany” kok
„Nadmuchany” kok
„Nadmuchany” kok
Fryzura

„Nadmuchany” kok

Dział
Oto idealna fryzura dla fanek lat 60.! Ten dużej objętości kok oddaje hołd fryzurom lat 60. i eksponuje twoją śliczną twarz. Jest łatwy do zrobienia i ma wiele form. Zobacz w jaki sposób go przygotować.
 
„Nadmuchany” kok. Zauważyliśmy go na pokazie kolekcji jesień-zima 2012 Dereka Lama, ale można było go również zobaczyć wcześniej, na pokazach kolekcji wiosna-lato 2012, w szczególności u Jean-Charles de Castelbajaca, który również jest wielkim fanem lat 60. Ten bardzo mocno wytapirowany kok nadaje twoim włosom wygląd waty cukrowej, co czyni go bardzo interesującą fryzurą.
 
Jak zrobić nadmuchany kok. Cała oryginalność tego koku zależy od stopnia, do jakiego opanowałaś sztukę tapirowania włosów. To właśnie tapirowanie sprawia, że twoje włosy wyglądają jak nadmuchane. Na mokre włosy nałóż odrobinę pianki do stylizacji, aby dodać im objętości. Wysusz włosy trzymając głowę w dół, a następnie natapiruj grzebieniem całą fryzurę, kosmyk po kosmyku, spryskując włosy lakierem, aby utrwalić efekt. Używając szczotki, zaciągnij delikatnie włosy do tyłu tak, aby nie rozczesać tapirowania. Zbierz końcówki włosów i zawiń je na wysokości karku, spinając spinką do koka tak, aby miejsce spięcia pozostało niewidoczne. Jak skończysz, ponownie pokryj fryzurę lakierem.
 
Sposoby wykończenia. Istnieje wiele wariantów wykończenia tej fryzury pomimo, że technika tapirowania oraz fakt zaczesania włosów do tyłu pozostają te same. Możesz podkreślić objętość swojego koka dobierając do niego opaskę, którą umieścisz na szczycie głowy. Włosy z przodu głowy zostaną tym samym wygładzone. Możesz również wyciągnąć kilka kosmyków z twojego koka, by opadły po dwóch stronach twojej twarzy. Aby to zrobić, wydziel z włosów, które zamierzasz natapirować kilka kosmyków z przodu głowy. Pozostałe włosy natapiruj do formy „nadmuchanego” koka, a następnie wróć do pozostawionych kosmyków. Zrób nieduży przedziałek pośrodku głowy i wyprostuj włosy w taki sposób, by opadły  na twoją twarz z obu stron.
 
© Pixelformula / Défilé Derek Lam prêt-à-porter, Jesień-Zima 2012 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ