Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

"Nadmuchany" kok krok po kroku
"Nadmuchany" kok krok po kroku
"Nadmuchany" kok krok po kroku
Fryzura

"Nadmuchany" kok krok po kroku

Dział
"Nadmuchanego" koka, który nadaje bardzo kobiecego i stylowego wyglądu, z powrotem można oglądać na wybiegach. W tym sezonie, kok nabiera objętości, ale upina się go bardzo nisko, na wysokości karku. Wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć atrakcyjny konrast.
 
Fryzura ta pojawiła się na nowo na pokazie Dolce&Gabbana. "Nadmuchany" kok, zainspirowany eleganckimi fryzurami sycylijskich kobiet, pojawia się na głowach tych pań, które chcą być romantyczne, a jednocześnie modne. Zoom na etapy, które pomogą ci odtworzyć koka z pokazu włoskiej marki.
 
Oto nasza rady, krok po kroku, aby stworzyć "nadmuchanego" koka:
 
Etap 1:
 
Zrób przedziałek na środku, aby nadać struktury twojej fryzurze. Natapiruj włosy u nasady, aby nadać im jak najwięcej objętości. Jednakże, zrób to tak, aby twój przedziałek pozostał widoczny. To pozwoli ci wzmocnić wrażenie "nadmuchania" koka.
 
Etap 2:
 
Wyprostuj włosy na długości oraz końcówki. Nie rób nic z włosami u nasady, które dopiero co natapirowałaś. Nie powinny one stracić swojej objętości.
 
Etap 3:
 
Stwórz niski koński ogon. Postaraj się zachować objętość koka podczas jego upinania.
 
Etap 4:
 
Aby uniknąć zbyt surowego charakteru, jaki może mieć "nadmuchany" kok, w fazie końcowej, zdecyduj się nadać mu lekko pomierzwionego wyglądu. Aby uzyskać taki efekt, zaraz po związaniu włosów w niski kucyk, musisz stworzyć sprężystego i szybkiego koka używając przy tym kokówek. Pozostaw kilka wystających kosmyków.
 
Etap 5:
 
Spryskaj lakierem całą fryzurę.
 
© Pixelformula / Pokaz Dolce & Gabbana prêt-à-porter, Jesień-Zima 2013-2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ