Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Nadaj włosom odpowiednią teksturę
Nadaj włosom odpowiednią teksturę
Eksperci

Nadaj włosom odpowiednią teksturę

Dział
Czasami trudno jest nadać włosom pożądany kształt i objętość. Problem ten dotyczy w szczególności cienkich lub niemytych od kliku dni włosów. Na szczęście, istnieją sposoby, aby włosy wyglądały na grubsze i gęstsze.
 
„Właściwe strzyżenie to pierwszy krok, by uzyskać więcej objętości na włosach. Krótkie fryzury i boby są przeznaczone głównie dla osób o cienkich włosach, którym brakuje tekstury i objętości.” Dzięki cieniowaniu tego typu włosów, można uzyskać na nich więcej lekkości i nadać im estetyczne wrażenie ruchu.
 
Aby dowiedzieć się, jaka objętość i forma strzyżenia jest dla ciebie najodpowiedniejsza, zaleca się strzyżenie włosów na sucho. „Strzyżenie na mokrych włosach nie umożliwi ci kontroli nad sposobem ułożenia i optyczną objętością włosów.” Osoby o cienkich włosach, poza dobrym strzyżeniem, będą musiały nadać swoim włosom więcej tekstury i grubości za pomocą różnorodnych produktów teksturyzujących. Kosmetyki te sprawiają, że włosy wyglądają na grubsze i gęstsze. Cienkie włosy, które z natury są bardzo podatne, dzięki tym produktom staną się łatwiejsze do ułożenia.”
 
Jeżeli nie jesteś przekonana do używania tych kosmetyków, pozostaje ci natapirowanie włosów tak, by nadać im maksimum objętości. „Weź grzebień o wąsko rozstawionych zębach i sczesuj włosy w cienkie, wydzielone pasma od końcówek w kierunku głowy. Uważaj jednak, aby z tym nie przesadzić. Nadmiar natapirowanych włosów u nasady może następnie opaść na końcówki. Tapirowanie ma służyć jako podstawa fryzury i nadać pożądaną gęstość twoim włosom.”
 
Nasza rada: Chcąc uzyskać długotrwały efekt, spryskaj włosy lakierem, dzięki czemu fryzura będzie dobrze utrwalona. Spryskaj też końcówki włosów, aby były łatwiejsze do ułożenia.
 
Dowiedz się wiecej
Porady
LUIS FARIA
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

LUIS FARIA
Trener z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ