Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Nadaj objętości oklapniętemu bobowi
Nadaj objętości oklapniętemu bobowi
Eksperci

Nadaj objętości oklapniętemu bobowi

Dział
Objętości brakuje nie tylko cienkim włosom. W rzeczywistości, wszystkie rodzaje włosów są na co dzień oklapnięte. Niestety, fryzura typu bob, podstawowy trend tej zimy, nie jest tu wyjątkiem. Tak naprawdę, nawet kobiety noszące boba mogą cierpieć na syndrom "oklapniętych włosów". Oto przegląd sposobów na dodanie objętości twojemu oklapniętemu bobowi.
 
Kiedy myjesz włosy, ogranicz produkty pielęgnacyjne. "Unikaj obciążania włosów i nie nakładaj na nie maski lub mleczka bez spłukiwania. Takie produkty obciążają włosy i sprawiają, że tracą one objętość. Używaj tylko tych kosmetyków, które są niezbędne dla twoich włosów".
 
Czasami wystarczy dobra koloryzacja, by nadać włosom objętości. "Nie jesteś zmuszona wybierać stałej koloryzacji. Gloss lub tymczasowa farba są idealnym rozwiązaniem. Jeśli część włosów jest ciemniejsza od reszty, mamy wrażenie, że są one gęstsze – pasuje to szczególnie kobietom, obciętym na boba. Ustrukturyzowana fryzura oraz odpowiednio nałożony kolor - czasami wystarczy tak niewiele".
 
Wybieraj raczej fryzury cieniowane lub z grzywką. "Asymetryczny bob, fryzura na chłopczycę, grzywka lub pasemko pozwalają nadać włosom objętości. Aby uzyskać perfekcyjną objętość, wystarczy tylko odpowiednia fryzura".
 
Nasza rada: Pomyśl o produktach modelujących. Nie wybieraj ich przypadkowo, by nie obciążyć włosów. Zaopatrz się lepiej w piankę zwiększającą objętość. Może być ona idealnym rozwiązaniem.
 
Dowiedz się wiecej
Porady
LAURA SUPERBI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

LAURA SUPERBI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ