Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Multum warkoczyków
Multum warkoczyków
Fryzura

Multum warkoczyków

Dział
Październik zwiastuje nadejście jesieni, krótszych dni oraz niższych temperatur. Czy jest to powód do tego, by zapomnieć o fryzurach, które nosiłaś latem? Nie! Wśród nich znajduje się kobiecy warkocz, który może być noszony w różnych wersjach. A gdybyś tak zaplotła kilka warkoczy na raz?
 
Multum warkoczyków. Po co robić tylko jeden warkocz, jeśli możesz mieć ich kilka? Zimowe trendy wymagają tego, byś wyglądała poważniej niż latem. Możesz czesać fryzury w stylu bohemy, które sprawią, że będziesz wyglądać bardziej kobieco. Warkocz nie odkrywa ci twarzy wyłącznie podczas wysokich temperatur. Można go czesać również wtedy, gdy temperatury są ujemne.
 
Multum warkoczyków, dla kogo? Dla wszystkich kobiet, bez względu na ich rodzaj włosów czy fryzurę. Plusem warkocza jest to, że pasuje on wszystkim kobietom. Fryzurę tę możesz uczesać rano i nie musisz jej poprawiać w ciągu dnia. Mimo, że warkocze te wymagają pracy, są one bardzo łatwe do uczesania.
 
Jak zrobić multum warkoczyków? Na początek, zarysuj przedziałek na boku po dowolnej stronie głowy. Pierwszy warkocz powinnaś zapleść równolegle do przedziałka. Zacznij go czesać od tyłu głowy ku przodowi. Następnie, rób go tak, by sprawiał wrażenie, że masz jeden kosmyk z przodu głowy. Warkocz kończy się w klasyczny sposób – na plecach. Ta fryzura w stylu glamour jest doskonałym rozwiązaniem do pracy, na weekend, a nawet na wieczorne wyjście! Na koniec, spryskaj fryzurę lakierem.
 
© Pixelformula / Pokaz Creatures of the Wind prêt-à-porter, Jesień-Zima 2014-2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ