Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Morski węzeł, prezentowany na pokazie domu mody Martina Margieli
Morski węzeł, prezentowany na pokazie domu mody Martina Margieli
Trendy i styl

Morski węzeł, prezentowany na pokazie domu mody Martina Margieli

Dział
Nie wyobrażasz sobie powiązania świata morskiego ze światem fryzur? Niemniej jednak, niektóre węzły, robione przez marynarzy, mogą być dla ciebie inspiracją. Dowodem na to jest fryzura z pokazu Martina Margieli Jesień-Zima 2014-2015.
 
Aby zrobić morski węzeł, twoje włosy muszą mieć odpowiednią długość. Wydaje się, że łatwo jest uczesać tę fryzurę, choć w rzeczywistości jest odwrotnie. Będziesz potrzebowała do tego wprawy, ale nie rezygnuj! Po kilku próbach, technika ta staje się łatwiejsza i będziesz mogła czesać tę fryzurę każdego dnia. Jest ona oryginalna, nowoczesna i będziesz ją nosić praktycznie wszędzie.
 
Na początek, zarysuj przedziałek na boku. Następnie, zbierz wszystkie włosy na wysokości karku. Rozdziel je na dwie części i zaczesz lewy kosmyk na prawy, a następnie pod niego. Podwiń go na wysokości karku – tam, gdzie rozpoczyna się fryzura. Aby naśladować fryzurę z pokazu, zwiąż chaotycznie włosy za pomocą cienkiej gumki. Podkreślisz ten efekt, wyjmując z niej kilka kosmyków. Na koniec, spryskaj ją lakierem. Dzięki temu, fryzura będzie się trzymać od rana do wieczora.
 
© Getty Images © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ