Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Morski trend: wybierz fryzurę nowoczesnej syreny!
Morski trend: wybierz fryzurę nowoczesnej syreny!
Morski trend: wybierz fryzurę nowoczesnej syreny!
Trendy i styl

Morski trend: wybierz fryzurę nowoczesnej syreny!

Dział
Po modzie na seapunk przyszła kolej na morski trend. Jest to tendencja znacznie bardziej stonowana i romantyczna, która rządzi się swoimi prawami w sferze mody, makijażu i stylizacji włosów. Odkryj z nami ten trend, która będzie jak znalazł na nadmorskie lato!
 
Fryzura nowoczesnej syreny. Fryzura ta jest zainspirowana wodnym światem, do którego nawiązuje wykorzystywany w niej efekt mokrych włosów i karby na włosach przywodzące na myśl ślady wyrzeźbione przez morze w piasku. Aby wykonać tę fryzurę utrzymaną w szykownym stylu wet look, potrzebny ci będzie mocny żel. Możesz też wykończyć swoją fryzurę spryskując ją obficie lakierem, aby zapewnić jej długotrwały efekt. Równomiernie nałóż żel na mokre włosy, zaczesując je do tyłu. Aby stworzyć rowki, użyj grzebienia. Postępuj tak, jakbyś chciała stworzyć kilka przedziałków na głowie. Uliż również boki swojej fryzury, ale nie przesadzaj z ilością produktu nakładanego na włosy od połowy ich długości aż po końcówki.
 
Szykowny morski trend. Pokaz kolekcji Wiosna-Lato 2013 Alberty Ferretti  był przedstawieniem metalowych i brokatowych stylizacji. Suknie wykonane z przezroczystych materiałów były ozdobione błyszczącymi cekinami i złotym brokatem. Jeżeli chodzi o kolory, niebieski w znacznym stopniu zdominował pokaz, ale turkusowa zieleń i perłowa biel również odgrywały znaczącą rolę. W rezultacie powstała wyrafinowana i kobieca kolekcja o silnej inspiracji światem wodnym.
 
Opalizujący makijaż. Makijaż również powinien być dostosowany do tego stylu. W tym celu należy nadać skórze jednolity odcień i ukryć jej wady. Możesz sobie pozwolić na pastelowy i opalizujący cień do powiek, a usta pomalować błyszczykiem.
 
© Pixelformula / Pokaz Alberta Ferretti prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2013 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ