Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Moje włosy szybko się przetłuszczają, jak zachować ich objętość ?
Moje włosy szybko się przetłuszczają, jak zachować ich objętość ?
Eksperci

Moje włosy szybko się przetłuszczają, jak zachować ich objętość ?

Dział
Nikt nie lubi tłustych włosów. I w tym właśnie tkwi problem… Tłuste włosy sprawiają, że widać lśniące odrosty, objętość włosów zmniejsza się w ciągu dnia, więc trudno jest nie myć ich codziennie. Dzisiaj profesjonaliści poradzą wam, jak zachować objętość włosów, mimo tego, że są tłuste.
 
Cudownym rozwiązaniem dla szybko przetłuszczających się włosów jest suchy szampon. "Spryskaj rano tłuste odrosty, odczekaj kilka minut, a następnie rozczesz włosy, aby nie było widać śladu po szamponie. Rezultat jest zaskakujący: twoje odrosty już nie lśnią i zachowujesz jednakową objętość włosów aż do wieczora. Suchy szampon pozwala zachować dobry wygląd włosów co najmniej przez jeden dzień".
 
Skończył ci się suchy szampon? Puder teksturyzujący może go zastąpić. "Puder nie sprawia, że włosy wyglądają na nieprzetłuszczone, ale dzięki niemu mają one większą objętość".
 
Możesz nosić związane włosy, nawet wtedy, gdy chcesz by prezentowały dużą objętość. "To właśnie teraz powinnaś natapirować włosy! Umyj je, wysusz i natapiruj przód fryzury. Dzięki temu stworzysz tapir w stylu rockabilly, który idealnie wpasuje się w trendy! Co więcej, kiedy masz związane włosy, wyglądają one na mniej tłuste".
 
Nasza rada: Zanieczyszczenia, stres, żywność, dziedziczne schorzenia… Przetłuszczające włosy mogą być spowodowane przez różne bodźce. Jaka nie byłaby przyczyna, unikaj szamponów i produktów pielęgnujących na bazie silikonu, które obciążają włosy. Zainwestuj raczej w szampony o właściwościach oczyszczających, ściągających i zmiękczających.
 
Dowiedz się wiecej
Porady
VANESSA GIANI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

VANESSA GIANI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ