Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Moje włosy są oklapnięte. Co zrobić?
Moje włosy są oklapnięte. Co zrobić?
Pielęgnacja

Moje włosy są oklapnięte. Co zrobić?

Dział
Twoje włosy są oklapnięte, bez energii... Odkryj rady naszego eksperta, dzięki którym twoje włosy znów będą wyglądały na zdrowe.
 
Oklapnięte włosy są cienkie, zmęczone lub uwrażliwione. "Oznacza to, że są słabe. Brakuje im energii. Unikaj więc produktów, które je obciążają lub sprawiają, że się one przetłuszczają. Nadmierne stosowanie produktów chemicznych, takich jak trwała koloryzacja, pogarszają ich stan. Wapno obecne w wodzie, w której się myjesz, jeszcze bardziej je osłabia. Koniecznie musisz skończyć z nakładaniem zbyt dużej ilości środków na włosy i skoncentrować się na specjalnie przystosowanych do nich produktach".
 
Produkty do modelowania fryzury są najlepszym rozwiązaniem, by polepszyć stan twoich włosów. "Pianka, spray lub krem... wybierz produkt, który najlepiej je ożywi. Nałóż go przed i po rozczesaniu włosów. Wówczas je wzmocnisz. Jeśli twoje włosy są oklapnięte, powinnaś czesać do nich odpowiednią fryzurę. Która będzie idealna? Gdy pocieniujesz włosy, będą one wyglądać na grubsze. Tym samym, nadasz im objętości. Wybieraj raczej krótkie fryzury lub boba. Jeśli masz długie włosy, będą one jeszcze bardziej oklapnięte i pozbawione energii".
 
Nasza rada. Przyzwyczaj się do używania produktów, które nadadzą twoim włosom objętości. Szampon Pielęgnacja i Sprężystość gamy Volume Therapy oczyści twoje włosy i sprawi, że uzyskają większą objętość.
 
© Fotolia, Gstock Studio © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
CHARLOTTE TOLAZZI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

CHARLOTTE TOLAZZI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ