Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Moje włosy są matowe. Jak temu zaradzić bez farbowania?
Moje włosy są matowe. Jak temu zaradzić bez farbowania?
Eksperci

Moje włosy są matowe. Jak temu zaradzić bez farbowania?

Dział
Wiele kobiet skarży się zimą na to, że ich włosy stają się matowe. Nie jest to jednak problem pory roku, ale otoczenia. Zanieczyszczenia lub jakość żywienia może wpłynąć na matowienie włosów. Profesjonaliści doradzą ci co zrobić, by tego uniknąć bez konieczności farbowania.
 
Twoje włosy matowieją, ponieważ nie odbijają już światła. "Jest to związane z tym, że łuski włosów się pootwierały. Prawdą jest fakt, że farba je zamyka – nie jest to jednak jedyne rozwiązanie. Przyjdź do salonu, by posłuchać rad fryzjera. Na pewno doradzi ci on w kwestii usługi lub produktu pielęgnacyjnego. W salonach Jean Louis David, to usługa Relax będzie rozwiązaniem na matowienie się włosów. Dzięki niej będziesz miała gładkie, zdrowe i błyszczące włosy”.
 
Istnieją również inne sposoby niż te proponowane w salonach. "Odżywki i szampony są tymczasowym rozwiązaniem. Na co dzień, używaj spray’u, by nadać twoim włosom połysku. Protokół Keratin Therapy jest idealny dla matowych włosów".
 
Włosy koloru blond mają skłonność do szybszego matowienia. "Jest to jeden z kolorów, który najszybciej traci połysk. Na co dzień, poza produktami pielęgnacyjnymi, rób brushing, który pozwoli zamknąć łuski włosów. Twoje włosy będą mniej matowe".
 
Nasza rada: Protokół Keratin Therapy nawilży twoje włosy. Na co dzień, używaj również Design Spray’u, by skończyć z matowymi włosami. Nałóż go na suche włosy, a potem wysusz włosy za pomocą suszarki, by połysk był jeszcze większy.
 
Dowiedz się wiecej
Porady
CHARLOTTE TOLAZZI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

CHARLOTTE TOLAZZI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ