Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jak wysublimować fryzurę typu pixie, gdy moje włosy odrastają?
Jak wysublimować fryzurę typu pixie, gdy moje włosy odrastają?
Fryzura

Jak wysublimować fryzurę typu pixie, gdy moje włosy odrastają?

Dział

Twoje włosy odrastają i nie chcesz ich znów obcinać? Będziesz musiała nosić fryzurę średniej długości: mniej więcej między krótką fryzurą, a fryzurą na boba. Dowiedz się, jak wysublimować twoje włosy.

 

Fryzura typu pixie należy do ulubionych fryzur na chłopczycę. Z tyłu włosy powinny być krótkie, ale z przodu mogą być dłuższe, wówczas będziesz wyglądać bardziej kobieco. Gdy włosy odrastają, fryzurze może brakować struktury. W tym wypadku, udaj się do fryzjera. On będzie wiedział, jakie rozwiązanie wybrać. Często zdarza się, że podcina on lekko włosy, by wyglądały estetycznie.

 

Po zrobieniu fryzury, pomyśl, jak będziesz ją układać na co dzień. Efekt wavy lub wet-look są idealnym rozwiązaniem, gdy włosy odrastają. Zaopatrz się w produkt Beach Spray i spryskaj je, by stworzyć elastyczne loki. Efekt ten nada włosom objętości, a może im jej brakować, ponieważ fryzura jest bardzo krótka. Efekt wet-look również jest dobrym pomysłem. Jeśli uliżesz włosy, będziesz wyglądać elegancko pod każdym względem. Aby to zrobić, nałóż odrobinę produktu Fiber Gel i zaczesz włosy, jak chcesz: do tyłu lub na bok.

 
© Pixelformula / Pokaz Burberry Prorsum prêt-à-porter, Jesień-Zima 2012-2013 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ