Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

„Moje ukochane, kształtne loki”: Rose, 26 lat
„Moje ukochane, kształtne loki”: Rose, 26 lat
„Moje ukochane, kształtne loki”: Rose, 26 lat
Trendy i styl

„Moje ukochane, kształtne loki”: Rose, 26 lat

Dział
Twój wygląd? Bardzo kobiecy. Lubię tkaniny i kolory, dzięki którym czuję się jak dziewczyna… a nawet księżniczka! Oczywiście nie przesadzam nadto w swoich stylizacjach, jednak nie sądzę, by różowe dodatki lub ubrania wplecione od czasu do czasu w stylizację komukolwiek zaszkodziły. Jeżeli chodzi o krój moich ubrań, wybieram takie, które są dopasowane w talii. Na przykład, proste spódniczki lub spodnie w stylu dżinsów typu slim. W moim odczuciu, moda na styl oversize i XXL wcale nie jest kobieca. Ale to tylko moje zdanie!
 
Twoja fryzura? Zawsze miałam kręcone włosy. I zawsze wolałam włosy długie od półdługich. Nie mówiąc już o strzyżeniu na boba lub w stylu chłopczycy. Kiedy byłam dzieckiem, moja mama miała ogromne problemy z obcinaniem mnie na boba, co było dla mnie źródłem ogromnego stresu! Obecnie często udaję się do mojego fryzjera w celu korekty mojej fryzury, jednak nigdy nie ma mowy o tym, bym obcięła więcej z długości włosów, niż jest to niezbędnie konieczne.
 
Twój styl dzisiaj? Naturalnie, mam śliczne kręcone włosy. Zawsze je uwielbiałam i do tej pory jeszcze nigdy nie zdecydowałam się na prostowanie japońskie lub brazylijskie. Fakt, że posiadam tego rodzaju włosy nie znaczy jednak, że nie powinnam o nie dbać. Odżywiam je więc regularnie za pomocą maseczek nawilżających i nie waham się stosować ich na zmianę z szamponami do włosów lokowanych. Na koniec, aby nadać odpowiedni kształt moim lokom, używam pianki do włosów, która nie tylko je chroni, ale także nadaje im doskonałą formę. Nie ma więc mowy o tym, bym spinała włosy w kucyka!
 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ