Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Moje loki mają za dużą objętość. Co zrobić?
Moje loki mają za dużą objętość. Co zrobić?
Fryzura

Moje loki mają za dużą objętość. Co zrobić?

Dział
Czy myślisz, że twoje loki mają zbyt dużą objętość? Dzięki radom naszych ekspertów, nauczysz się, jak okiełznąć twoje włosy.
 
Z technicznego punktu widzenia, zmniejszenie objętości loków nie jest możliwe. Niemniej jednaj, możesz je rozluźnić. "Aby to zrobić, wybierz jeden kosmyk włosów i nałóż na niego odrobinę kremu nawilżającego. Następnie, wysusz go ciągnąc go ku dołowie. Powtórz tę czynność na całej głowie. Wówczas, loki znikną, a pojawi się efekt wavy. Jest to doskonałe rozwiązanie, by rozluźnić twoje zaciśnięte loki i zmniejszyć objętość twoich grubych włosów".
 
Istnieją różne rozwiązania, by zachować piękne, elastyczne loki przez cały dzień. "Przede wszystkim, nie śpij w mokrych włosach. Wówczas, będą one oklapnięte i stracą objętość. Niemniej jednak, możesz je lekko nawilżyć rano za pomocą spryskiwacza z wodą, by je ożywić. Nakładaj na nie takie produkty, jak kremy, szampony oraz maseczki odżywcze. Pamiętaj także o tym, że im masz dłuższe włosy, tym loki będą miały mniejszą objętość".
 
Nasza rada. Jeśli natomiast chcesz, by twoje loki były naturalnie większe, owijaj kosmyk po kosmyku na wałki i zachowaj je na noc. Rano, gdy wstaniesz, będziesz miała luźne loki o dużej obiętości.
 
© DR © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
LAURA SUPERBI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

LAURA SUPERBI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ