Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Moje blond włosy zielenieją. Jak temu zapobiec?
Moje blond włosy zielenieją. Jak temu zapobiec?
Eksperci

Moje blond włosy zielenieją. Jak temu zapobiec?

Dział
Zielone refleksy powstają na naturalnych blond włosach o zimnym odcieniu. Dlaczego? Dlatego, że mają kontakt z chlorem, który sprawia, że niechciane refleksy pojawiają się na twojej głowie. Co w takim przypadku zrobić? Jaki jest na to sposób? Wyjaśnijmy.
 
To najczęściej chlor sprawia, że na twoich włosach powstają zielone refleksy. Ale nie tylko chlor. “Może to też być spowodowane nałożeniem jakiegoś koloru. Dzieje się tak w przypadku popielatych włosów. Ciepłe refleksy stają się miedziane, ale nie zielone. Kobiety, które po pofrabowaniu włosów mają zielone refleksy, muszą się zastanowić, czy nie przesadziły. Kolor przekroczył pewną granicę i w wyniku koloryzacji na włosach pojawiają się takie refleksy".
 
Zielone refleksy nie powstają zaraz po nałożeniu koloru. To kilkukrotne mycie szamponem może sprawić, że powstanie taki efekt. "Podczas mycia szamponem, kolor znika, ale refleksy pozostają. Niestety, nie ma szamponu, który mógłby zapobiec powstawaniu tych refleksów".
 
Co jest jedynym skutecznym rozwiązaniem na zielone refleksy? Udaj się do salonu. "Color Therapy w salonie Jean Louis David może lekko poprawić kolor refleksów. Gloss również może mieć takie działanie”.
 
Nasza rada: W domu zaopatrz się w hennę, by zmniejszyć refleksy. Mała łyżeczka henny wystarczy, by wyeliminować refleksy, których nie chcesz na twoich złotawych włosach!
 
Dowiedz się wiecej
Porady
CHARLOTTE TOLAZZI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

CHARLOTTE TOLAZZI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ