Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Moja opaska na rudych włosach
Moja opaska na rudych włosach
Fryzura

Moja opaska na rudych włosach

Dział
Jej fryzura? Jej fryzura jest starannie dopracowana co do centrymetra! Strukturę jej średniej długości, pocieniowanym włosom nadaje długa grzywka. Nasz dzisiejszy streetstyle wybrał rudy, pomienny kolor. Ten zmysłowy i prowokujący odcień można nosić tylko wtedy, gdy jesteśmy gotowe zaakceptować go na co dzień. Dzisiaj, ta młoda kobieta zdecydowała uwydatnić swoją fryzurę dzięki czarnej, wiązanej opasce. Opaska ta umieszczona jest na czubku głowy i dodaje ekstrawaganckiego charakteru.
 
Jej wygląd? Równie ekstrawagancki jak włosy! Jej ubiór składa się z różnych materiałów oraz nadruków. Na spodnie ze skóry typu slim ubrała spódniczkę z cekinami oraz świecącą kurtkę. Wygląd ten łączy więc w sobie różne elementy! Pozłacana sakiewka i otwarte czółenka oraz płaszcz ze sztucznej skóry na ramionach pozwalają wysublimować jej oryginalny wygląd, a przy tym ochronić przed zimnem.
 
Rada dnia. Chcesz ożywić twój rudy kolor? Udaj się do fryzjera, który rozpieści cię gamą Color Therapy. Nawilży to twoje włosy i nada im połysku.
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ