Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Moja fryzura po wyjściu z basenu
Moja fryzura po wyjściu z basenu
Moja fryzura po wyjściu z basenu
Fryzura

Moja fryzura po wyjściu z basenu

Dział
Wraz z powrotem pogodnych dni, powraca też ochota na zanurzenie głowy w basenie. Jednakże… Zanurzenie głowy w chlorowanej wodzie często sprawia, że włosy stają się suche i wymagają nawilżenia. Dlatego, chcąc ochronić się przed szkodliwym działaniem chloru powinnaś w ogóle unikać zanurzania głowy w wodzie. Jeżeli jednak nie możesz się powstrzymać, zadbaj o włosy zaraz po wyjściu z basenu!
 
Często przychodzisz na basen z mnóstwem postanowień. Po pierwsze, chcesz po prostu uprawiać sport. Po drugie, masz zamiar wyjść z niego z idealnie suchymi włosami. Jednak, często przez przypadek (lub nie mogąc się powstrzymać przed zanurzeniem głowy wodzie) twoje włosy po wyjściu z basenu wymagają mycia.
 
Spłucz włosy, a następnie umyj je delikatnym szamponem. Dzięki temu, usuniesz z nich chlor, a wraz z nim jego nieprzyjemny zapach. Włosy układaj na żelu. Nałóż odrobinę tego produktu na ręce, potrzyj o siebie dłonie i zaczesz nimi włosy do tyłu. Skup się szczególnie na włosach na czubku głowy, nakładając tym samym mniej żelu na włosy od połowy ich długości i na końcówkach. W rezultacie uzyskasz idealną fryzurę w stylu wet look, dzięki której wyjdziesz z basenu w wielkim stylu.
 
© Pixelformula / Défilé Barbara Bui prêt-à-porter, Printemps-Été 2013 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ