Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Moja fryzura oraz szal XXL
Moja fryzura oraz szal XXL
Moja fryzura oraz szal XXL
Trendy i styl

Moja fryzura oraz szal XXL

Dział
Tej zimy modne są szale XXL – czy to w paski, w kratę, czy też jednolite. Liczy się przede wszystkim ich rozmiar oraz szerokość: szal musi być ogromny! Jest to zresztą idealne rozwiązanie na nadchodzące zimne miesiące. Niemniej jednak, należy sobie zadać jedno pytanie: jaką dobrać fryzurę do szala XXL? Rozszyfrujmy to!
 
Jak nosić szal XXL? Podążąj za modą! Pamiętaj jednak, że szal nie może zakrywać fryzury, ani innych modnych elementów tego sezonu. Dlatego też zamiast owijać szal kilka razy wokół szyi, pomyśl o bardziej praktycznym i nowoczesnym sposobie noszenia. Zainspiruj się pokazem Dries Van Notena: szal zawiązany jest z tej samej strony co przedziałek, natomiast chaotycznie zrobiony węzeł nadaje sylwetce luźnego i miejskiego charakteru.
 
Jaką dobrać fryzurę do szala XXL? Najlepiej wybrać prostą i łatwą do zrobienia fryzurę. Jako że większość włosów schowana jest pod szalem, nie warto jest przywiązywać do nich większej uwagi. Na pokazie Dries Van Notela, uwagę szczególnie przyciąga przednia część fryzury na wysokości buzi. Każda modelka ma karbowaną grzywkę w stylu retro. Włosy w połowie długości oraz końcówki są natomiast naturalne.  Fryzura ta jest idealnym rozwiązaniem biorąc pod uwagę owinięty wokół włosów szal. Nie ma więc sensu poświęcać im szczególnej uwagi.
 
Po umyciu włosów zrób przedziałek na boku. Pamiętaj o tym, żeby zostawić wystający kosmyk na czole. To właśnie na nim skupimy się, gdy będziemy stylizować fryzurę. Podsusz trochę włosy i nałóż na nie piankę. Następnie, wepnij dwie płaskie spinki w miejscu, w którym chcesz, by kosmyk był karbowany. Powinien on uzyskać formę C. Dokończ suszenie włosów, a na koniec spryskaj całą fryzurę lakierem, aby dłużej się trzymała.
 
© Pixelformula / Pokaz Dries Van Noten prêt-à-porter, Jesień-Zima 2013-2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ