Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Moja fryzura na wyprzedaże
Moja fryzura na wyprzedaże
Moja fryzura na wyprzedaże
Fryzura

Moja fryzura na wyprzedaże

Dział

Zimowe wyprzedaże 2013 wkrótce się zakończą. Pozostało Wam jednak jeszcze trochę czasu, by złapać prawdziwe okazje. Tym bardziej, że z biegiem czasu ceny stają się coraz niższe. Szkoda byłoby z tego nie skorzystać. Wyprzedaże często oznaczają prawdziwy sklepowy maraton, do którego powinnaś się przygotować… zarówno psychicznie, jak i fizycznie!

 

Jeżeli chodzi o ubiór, najlepszym rozwiązaniem jest ubranie rzeczy wygodnych, które łatwo jest zdjąć. W trakcie wyprzedaży najwięcej czasu spędzasz przecież na rozbieraniu i ubieraniu się w przymierzalni. Wybierz zatem buty na płaskim obcasie, które będą na tyle wygodne byś bez problemu mogła odwiedzać kolejne sklepy, stać w kolejkach i w razie potrzeby je szybko zdjąć. Unikaj za to ubierania rajstop, które nie są najpraktyczniejszą częścią garderoby, szczególnie wtedy, gdy musisz je ściągać i ubierać wiele razy w ciągu dnia! Zamiast torebki noszonej w ręku, zabierz ze sobą raczej torbę na ramię.

 

Jeżeli chodzi o fryzurę, koniecznie upnij włosy. Możesz wzorować się na Alexis Mabille, która nosi zawijanego koka. Twoje włosy wcale nie muszą być idealnie gładkie lub falowane. Wystarczy, że je rozczeszesz szczotką do włosów, aby Twoja fryzura nie wyglądała niedbale, a następnie upniesz je w wysokiego kucyka. W kolejnym kroku zawiń resztę włosów wokół miejsca spięcia kucyka tworząc tym samym swojego koka. Aby Twoja fryzura była nieco bardziej oryginalna, wykonaj dodatkowo dwa symetryczne przedziałki na czubku głowy, złączające się w miejscu spięcia kucyka. Jest to fryzura dostosowana zarówno do włosów prostych, jak i kręconych.

 

Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ